ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin, tel./fax. 81 525-21-23, email: poczta@sp29.lublin.eu

Pożegnanie klas VIII

2023-06-26 08:52:21, dodano przez: Adam Gajda

Pożegnanie klas ósmych

Pożegnanie klas ósmych - to taka słodko-gorzka chwila, kiedy radość z ukończenia szkoły podstawowej miesza się ze smutkiem z powodu rozstania z przyjacółmi. Wychowawcy też cieszą się osiągnięciami swoich uczniów i są z nich dumni, ale smucą się, bo będą musieli rozstać się ze "swoimi dziećmi".22 czerwca odbyło się oficjalne pożegnanie klas ósmych, połączone z przekazaniem sztandaru szkoły młodszemu rocznikowi. Miłe słowa do ósmoklasistów skierował Pan Dyrektor Jerzy Jarosiński oraz członek prezydium Rady Rodziców Pan Janusz Konecki.
Nastąpiło także wręczenie dyplomów uczniom z najlepszymi wynikami oraz listów gratulacyjnych ich rodzicom. Potem nagrody odebrali laureaci i finaliści konkursów, członkowie pocztu sztandarowego, oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego i jego zastępczyni. Nagrodzono również ucznia, który uzyskał najwyższą średnią - Michał Konecki z klasy 8D może pochwalić się średnią 6,00!
Na koniec wręczona została statuetka Super Adaś. Nie jest to nagroda dla ucznia o po prostu najwyższych wynikach - Super Adasia otrzymuje ktoś wszechstronny, otwarty na innych, udzielający się w różnorakich szkolnych i pozaszkolnych aktywnościach. W tym roku statuetką Super Adasia nagrodzony został Jakub Kusyk z klasy 8B.
Po części oficjalnej klasa 7A zaprosiła wszystkich na krótki program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Magdaleny Mirosław.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć